21852
post-template-default,single,single-post,postid-21852,single-format-standard,theme-stockholm,cookies-not-set,stockholm-core-1.1,woocommerce-no-js,select-child-theme-ver-5.1.8.1573676579,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,popup-menu-fade,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

konferencja Blockchain – prawo, technologia, biznes

W dniu 7 czerwca 2019 r. na Uniwersytecie Warszawskim odbyła się konferencja Blockchain – prawo, technologia, biznes

poszczególne panele poświęcone zagadnieniu nowych technologii w prawie i biznesie, technologii blockchain na rynku finansowym i w sektorze publicznym a także perspektywom walut wymienialnych. Szczególnie interesujące spojrzenie na krypotowaluty zaprezentowali Marcin Michna (CPB UW) w wystąpieniu dotyczącym cywilnoprawnego statusu kryptowalut oraz prof. Tomasz Siemiatkowski (SGH) prezentujący prawne aspekty blockchain.

www.blockchain.uw.edu.pl

Bądźmy w kontakcie

Podaj nam swoje imię i adres mailowy, jeśli chcesz otrzymywać wiadomości na temat nowych publikacji na naszych blogach o praktycznych aspektach własności intelektualnej (IP), ciekawych wydarzeniach, nowych usługach, wzorach, e-bookach czy narzędziach do zarządzania IP, warsztatach, szkoleniach i spotkaniach tematycznych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych na podany przeze mnie adres, przez Lewandowski Gradek Lewandowska sp.p. radców prawnych z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 41/2B NIP: 7010438256

Pod linkiem https://lgl-iplaw.pl/polityka-prywatnosci/ znajdziesz informacje na temat przetwarzania danych osobowych.

Anna Maślanka

anna.maslanka@lgl-iplaw.pl

Aplikantka adwokacka wpisana na listę aplikantów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim.