21846
post-template-default,single,single-post,postid-21846,single-format-standard,theme-stockholm,cookies-not-set,stockholm-core-1.1,woocommerce-no-js,select-child-theme-ver-5.1.8.1573676579,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,popup-menu-fade,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Polska Agencja Rozwoju Przemysłu opublikowała raport

Polska Agencja Rozwoju Przemysłu opublikowała raport będący podsumowaniem badania ilościowego w II edycji monitoringu innowacyjności polskich przedsiębiorstw.

Badanie zostało zrealizowane w okresie styczeń – marzec 2019 r. na ogólnopolskiej próbie reprezentatywnej dla populacji przedsiębiorstw wynoszącej 1327 firm. Najważniejszą barierą inicjowania i prowadzenia działalności innowacyjnej w praktyce polskich przedsiębiorstw jest przekonanie o braku zasadności jej podejmowania z uwagi, że nie jest niezbędna w danej branży do osiągnięcia przewagi rynkowej (47% respondentów z firm nieaktywnych innowacyjnie wyraża tę opinię).

 

Bądźmy w kontakcie

Podaj nam swoje imię i adres mailowy, jeśli chcesz otrzymywać wiadomości na temat nowych publikacji na naszych blogach o praktycznych aspektach własności intelektualnej (IP), ciekawych wydarzeniach, nowych usługach, wzorach, e-bookach czy narzędziach do zarządzania IP, warsztatach, szkoleniach i spotkaniach tematycznych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych na podany przeze mnie adres, przez Lewandowski Gradek Lewandowska sp.p. radców prawnych z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 41/2B NIP: 7010438256

Pod linkiem https://lgl-iplaw.pl/polityka-prywatnosci/ znajdziesz informacje na temat przetwarzania danych osobowych.

Tomasz Lewandowski

tomasz.lewandowski@lgl-iplaw.pl

Radca prawny od 2001 r, partner, wspólnik, wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Od 1994 r zajmuje się obsługą prawną specjalizując się w problematyce związanej z obsługą sektora teleinformatycznego.