21667
page-template-default,page,page-id-21667,theme-stockholm,cookies-not-set,stockholm-core-1.1,woocommerce-no-js,select-child-theme-ver-5.1.8.1573676579,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,popup-menu-fade,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Oferta zawiera przygotowaną przez nas rekomendację działań jakie możemy podjąć i warunki finansowe.

W zależności od przedstawionego opisu i efektu dokonanej przez nas weryfikacji przygotowujemy ofertę pomocy prawnej świadczonej przez kancelarię prawną, ofertę pomocy mediatora w ramach kancelarii mediacyjnej czy ofertę biznesową, wizerunkową w ramach kancelarii brandingowej.

Jeśli nasza oferta jest satysfakcjonująca dla Ciebie, ustalamy harmonogram prac, kompletujemy zespół zapewniający najlepszą realizację oferty i formalizujemy warunki współpracy.

Warunki finansoweWarunki współpracy
Po otrzymaniu opisu problemu prawnego, sporu czy opisu biznesu przygotowujemy ofertę naszej pomocy „szytą na miarę” dla Twoich potrzeb. Wychodzimy z założenia, że w sprawach związanych z własnością intelektualną nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania ponieważ zawsze różny jest efekt pracy intelektualnej. Analizujemy przedstawiony problem, dokonujemy wstępnej weryfikacji przekazanych nam dokumentów, ustalamy zakres działań jakie możemy podjąć.