21664
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21664,theme-stockholm,cookies-not-set,stockholm-core-1.1,woocommerce-no-js,select-child-theme-ver-5.1.8.1573676579,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,popup-menu-fade,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Jan Sanejko kompozytor, orkiestrator, pianista

“Pani mecenas Małgorzata Gradek-Lewandowska i  zespół jej kancelarii wspierają mnie przy konstruowaniu i negocjowaniu kontraktów zarówno z producentami filmów jak również z producentami gier komputerowych, do których tworzę muzykę.

Dzięki rzetelnej, profesjonalnej i przemiłej opiece prawnej ze strony pani mecenas Małgorzaty Gradek Lewandowskiej oraz jej zespołu, mogę w pełni oddać się pracy twórczej, wiedząc, że negocjacje umów oraz ich ostateczny kształt będą dla mnie korzystne.

Ogromne zaangażowanie  oraz otwartość i pomoc w zrozumieniu kwestii prawnych  pozwalają mi spokojnie podchodzić do nawet najtrudniejszych negocjacji.

W branży, dla której pracuję szybkość działania, dotrzymywanie terminów odgrywa ogromną rolę. Dlatego fakt, że na każdą prośbę pani mecenas i jej zespół reagują błyskawicznie jest kolejnym wielkim atutem tej kancelarii.

Jak dla każdego  artysty- freelancera bardzo ważne  jest dla mnie również utrzymanie partnerskich relacji z klientami. I w momencie gdy negocjacje w moim imieniu prowadzi pani mecenas Gradek- Lewandowska wiem, że jej uczciwość zawodowa nakazuje zadbać również o to aby moje relacje biznesowe pozostały w dobrej kondycji.

Skorzystanie z obsługi prawnej pani mecenas Małgorzaty Gradek-Lewandowskiej i jej zespołu  polecam z prawdziwą przyjemnością każdemu twórcy lub producentowi, gdyż to niezwykle profesjonalni a przy tym rzetelni i uczciwi prawnicy.”

Andżelika Piechowiak

Agencja Produkcyjna Palma

“Z Panią mecenas Małgorzatą Gradek Lewandowską współpracuję od ponad 12 lat, czyli od momentu powstania mojej firmy- Agencji Produkcyjnej Palma. Zawsze, w każdym zakresie dotyczącym wszelkiego rodzaju umów, rozwiązań prawnych, kwestii pozyskiwania praw licencyjnych, kontraktów międzynarodowych, otrzymywałam fachową i rzetelną pomoc.

Ze względu na charakter prowadzonej przez nas działalności, niezwykle ważne jest, by nad wszystkim czuwał doświadczony prawnik rozumiejący tak delikatną i skomplikowaną kwestie jak ochrona praw autorskich, który w sposób szybki i sprawny rozwiąże każde zagadnienie i zapewni poczucie bezpieczeństwa. 

Każdemu, kto na przestrzeni tych lat potrzebował takiej pomocy długoterminowo, lub jednorazowo bez wahania polecałam tę kancelarię i każdy kto z tej rady skorzystał bardzo chwalił sobie profesjonalizm, skuteczność i życzliwość Pani mecenas, dlatego wciąż i niezmiennie sama korzystając z tej opieki prawnej i pomocy, gorąco polecam wszystkim!”

Katarzyna Cichopek Marcin Hakiel

Akademia Tańca Hakiel

„Od lat współpracujemy z mecenas Małgorzatą Gradek Lewandowską przy wielu projektach dotyczących ochrony wizerunku i naruszeń własności intelektualnej. Z uwagi na prowadzoną przez nas działalność publiczną potrzebujemy prawnika, który w sposób szybki i sprawny pomoże nam w formalnościach prawniczych i pozwoli na skoncentrowanie się na naszej działalności.

Możemy polecić kancelarię mecenas Małgorzaty Gradek Lewandowskiej właśnie ze względu  na kompetentną i skuteczną pomoc prawną popartą doświadczeniem i zrozumieniem biznesu, bez zbędnych czynności i kosztów, pozwalającą osiągnąć interesujący nas cel.”

 

Jerzy Pietrzyk

Ps Info Pietrzyk, Skowyrski Sp. J.

„Z przyjemnością potwierdzamy, że Kancelaria Lewandowski Gradek Lewandowska Spółka partnerska radców prawnych świadczy stałą i kompleksową obsługę prawną naszej spółki PS Info Pietrzyk, Skowyrski Sp. J. z siedzibą w Sierpcu.

Jesteśmy producentem autorskiego oprogramowania komputerowego w branży IT, a Kancelaria Lewandowski Gradek Lewandowska wspiera nasze działania, zapewniając pomoc prawną w sprawach bieżących (tworzenie i opiniowanie projektów umów, konsultacje prawne, uzgodnienia, itp.), ale przede wszystkim gwarantuje nam skuteczną ochronę w zakresie prawa własności intelektualnej.

Bardzo wysoko oceniamy poziom usług świadczonych przez Kancelarię Lewandowski Gradek Lewandowska. Cechuje je profesjonalizm, rzetelna wiedza merytoryczna, terminowość i bardzo dobra znajomość procesów biznesowych charakterystycznych dla branży IT. Na szczególne podkreślenie zasługuje pełne zaangażowanie i gotowość Prawników Kancelarii do kontaktu, a przede wszystkim tak potrzebna w trudnych chwilach empatia i zrozumienie dla zaistniałej sytuacji.

Dotychczasowa współpraca upoważnia nas do zarekomendowania z pełną odpowiedzialnością Kancelarii Lewandowski Gradek Lewandowska Spółka partnerska radców prawnych jako profesjonalnego i solidnego Partnera w szeroko rozumianym zakresie doradztwa prawnego.”

 

Robert Sikora

Naturalcrop Poland Sp. z o.o.

„Nasza firma korzysta z usług Kancelarii LGL od 2015 roku. Współpracujemy w zakresie prawa gospodarczego, spraw pracowniczych oraz praw własności intelektualnych.

Bardzo cenimy zarówno profesjonalizm rozwiązań, jak wysoki poziom zaangażowania radców prawnych w tej Kancelarii. Istotną przewagą z punktu widzenia klienta jest rekomendowanie przez Kancelarię ugodowych rozwiązań, które ograniczają koszty sporów sądowych”

 

Paweł Makowski

Jamano Sp. z o. o.

“Współpracujemy z panią mecenas Małgorzatą Gradek-Lewandowską od wielu lat.

Doświadczenie i wiedza pani mecenas pozwala nam sprawnie rozwiązywać wiele trudnych zagadnień naszych klientów na styku prawa własności intelektualnej i ochrony danych osobowych. Proponowanie rozwiązań wszędzie tam, gdzie inni szukają sporów w doktrynie – za to cenimy sobie naszą współpracę najbardziej.

Pani mecenas dała się również poznać jako profesjonalna i skuteczna prowadząca szkoleń dla inspektorów ochrony danych z sektora oświaty. Uczestnicy spotkań z panią mecenas zgodnie przyznawali, że nareszcie zrozumieli trudną dla nich problematykę praw autorskich i zasad rozpowszechniania wizerunku.”

Jolanta Kazanowska

Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej SI

“Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej SI od kilku lat korzysta z profesjonalnej, rzetelnej i terminowej pomocy kancelarii Lewandowski Gradek Lewandowska.

Nie mniej ważna w tej współpracy, jest postawa etyczna i głęboka empatia Pani Mecenas Małgorzaty Gradek-Lewandowskiej. Działalność PSTIS SI dotyczy delikatnego obszaru ludzkiego życia, jakim jest wsparcie dzieci, rodziców, specjalistów w zapobieganiu trudnościom rozwojowym, łagodzeniu skutków niepełnosprawności, ułatwianiu nauki.

Tym bardziej doceniamy możliwość korzystania ze wsparcia tak wyjątkowej kancelarii.”

Urszula Creamer

Creamer Accounting Sp. z o. o.

“Współpracujemy z panią mecenas Małgorzatą Gradek-Lewandowską od początku powstania naszej firmy.

Doświadczenie i wiedza pani mecenas jest dla nad bezcenna.

Skutecznie i sprawnie pomogła nam w temacie ochrony danych osobowych oraz umów z klientami na świadczenie usług. Zawsze otwarta na pytania, nie pozostawia klienta bez odpowiedzi i pomysłu na rozwiązanie problemu. Rzeczowa, komunikatywna i profesjonalna.

Z całym przekonaniem rekomendujemy Kancelarię Lewandowski Gradek Lewandowska”

Iwona Karpiuk

HotPot Media Sp. z o. o.

“Pani Mecenas Małgorzata Gradek – Lewandowska i jej kancelaria zajmują się wszystkimi aspektami obsługi prawnej firmy od momentu jej powstania. Powierzamy jej każdy aspekt działalności wymagające konsultacji prawnej.

Wieloletnie doświadczenie, dogłębna znajomość realizowanych zagadnień, przygotowanie każdej sprawy z jej analizą i wyborem najlepszej strategii to te aspekty, które są dla tej współpracy najistotniejsze. Ale niezwykle ważne, poza profesjonalną obsługą prawną, jej ogromne zaangażowanie i pomoc Pani Mecenas i jej kancelarii na jaką możemy liczyć w każdej sytuacji. Pani Mecenas pomaga każdorazowo poruszać się w zawiłościach systemu prawnego znajdując za każdym razem najlepsze dostępne rozwiązanie.

Ogromne zaangażowanie oraz otwartość i pomoc w zrozumieniu kwestii prawnych pozwalają nam spokojnie podchodzić do nawet najtrudniejszych negocjacji. Istotną przewagą z punktu widzenia klienta jest rekomendowanie przez Kancelarię rozwiązań, które ograniczają koszty ewentualnych sporów.

Mogę polecić kancelarię mecenas Małgorzaty Gradek Lewandowskiej ze względu na kompetentną i skuteczną pomoc prawną popartą doświadczeniem i zrozumieniem specyfiki biznesu, bez zbędnych czynności i kosztów.”

Agnieszka Tadeusiak

Naturlino Atelier

“Skorzystałam z usług kancelarii Pani mecenas Małgorzaty Gradek Lewandowskiej, gdyż potrzebowałam porady w zakresie prawa autorskiego.

Jestem projektantem oraz producentem lnianych dekoracji do wnętrz, więc bardzo ważna jest dla mnie ochrona w zakresie prawa własności intelektualnej.

W ramach wykonanej usługi otrzymałam rzetelną poradę prawną oraz obszerne merytoryczne wyjaśnienia w zakresie ochrony produktów na gruncie prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej.

Otrzymałam również gotową klauzulę przygotowaną w oparciu o przepisy prawa autorskiego jak również ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, którą mogłam umieścić w ofertach sprzedaży na platformie Allegro oraz na stronie internetowej mojej firmy.

Na każde dodatkowe pytania otrzymywałam szybkie, rzeczowe i wyczerpujące temat odpowiedzi. Dzięki otrzymanym poradom mam teraz większa świadomość na temat prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej, a dzięki profesjonalnie przygotowanej klauzuli poczucie zabezpieczenia moich produktów przed bezprawnym naśladownictwem.

Z przyjemnością polecam skorzystanie z usług kancelarii Pani mecenas Małgorzaty Gradek Lewandowskiej.”

Bądźmy w kontakcie

Podaj nam swoje imię i adres mailowy, jeśli chcesz otrzymywać wiadomości na temat nowych publikacji na naszych blogach o praktycznych aspektach własności intelektualnej (IP), ciekawych wydarzeniach, nowych usługach, wzorach, e-bookach czy narzędziach do zarządzania IP, warsztatach, szkoleniach i spotkaniach tematycznych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych na podany przeze mnie adres, przez Lewandowski Gradek Lewandowska sp.p. radców prawnych z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 41/2B NIP: 7010438256

Pod linkiem https://lgl-iplaw.pl/polityka-prywatnosci/ znajdziesz informacje na temat przetwarzania danych osobowych.