21728
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21728,theme-stockholm,cookies-not-set,stockholm-core-1.1,woocommerce-no-js,select-child-theme-ver-5.1.8.1573676579,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,popup-menu-fade,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Pomoc on-line

Chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania, udostępniamy narzędzia ułatwiające podjęcie decyzji w zakresie własności intelektualnej.

NarzędziaFAQ

Narzędzia

Publikowane przez nas narzędzia nie zastąpią porady prawnej czy dogłębnej analizy materiałów i dokumentów danej sprawy ale pomogą w przybliżeniu obliczyć koszty zarządzania i ochrony własności intelektualnej.

Zarządzanie IPOchrona IP

Bądźmy w kontakcie

Podaj nam swoje imię i adres mailowy, jeśli chcesz otrzymywać wiadomości na temat nowych publikacji na naszych blogach o praktycznych aspektach własności intelektualnej (IP), ciekawych wydarzeniach, nowych usługach, wzorach, e-bookach czy narzędziach do zarządzania IP, warsztatach, szkoleniach i spotkaniach tematycznych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych na podany przeze mnie adres, przez Lewandowski Gradek Lewandowska sp.p. radców prawnych z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 41/2B NIP: 7010438256

Pod linkiem https://lgl-iplaw.pl/polityka-prywatnosci/ znajdziesz informacje na temat przetwarzania danych osobowych.