21876
page-template-default,page,page-id-21876,theme-stockholm,cookies-not-set,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.1,woocommerce-no-js,select-child-theme-ver-5.1.8.1573676579,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,popup-menu-fade,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Własność intelektualna, prawo, porady, wycena, negocjacje, monitorowanie

JAK MOŻEMY POMÓC?

Kancelaria Lewandowski Gradek Lewandowska zajmuje się doradztwem prawnym w zakresie ochrony własności intelektualnej. Oferta pomocy prawnej świadczonej przez naszą Kancelarię skierowana jest do wszystkich osób i firm tworzących wartości intelektualne i korzystających z nich. Doradzamy w ramach obsługi danej transakcji, bieżącej obsługi prawnej czy wsparcia biura prawnego przedsiębiorców.

Klientami Kancelarii są przede wszystkim podmioty działające w branży reklamowej, telewizyjnej, muzycznej, graficznej, informatycznej, wydawniczej a także instytucje kultury, stowarzyszenia i organizacje pozarządowe. Współpracujemy z osobami, które odpowiadają za zapewnienie reklamy przedsiębiorstwa, zajmują się strategią ochrony dóbr intelektualnych, zarządzaniem potencjałem intelektualnym, budowaniem pozycji i wizerunku firmy na rynku – wszystkich tych działań, które powiązane są z szeroko rozumianą własnością intelektualną.

Kancelaria Lewandowski Gradek Lewandowska sp. p. r.pr. to prężnie działająca polska kancelaria, która specjalizuje się takich gałęziach prawa jak: prawo własności intelektualnej z naciskiem na prawo autorskie (w tym prawo autorskie w Internecie). W ramach świadczenia usług prawnych dla Klientów, kancelaria skupia się by zapewniania Klientom ochrona prawna z zakresu prawa autorskiego była jak najszersza. Kancelaria zwraca uwagę by dynamicznie rozwijające się obecnie prawo Internetu było jasne i przejrzyste dla jej Klientów, dlatego też prowadzi szkolenia obejmujące kluczowe zagadnienia w obszarze prawa autorskiego, takie jak: prawo autorskie w Internecie, prawo Internetu oraz szeroko rozumiana ochrona własności intelektualnej. Ponadto szczególną uwagę kancelaria skupia na sprawach, gdzie miało miejsce naruszenie praw autorskich, w których bardzo ważna jest szybka reakcja na powstałe naruszenie.

Rozpoczęcie współpracy z nowym Klientem rozpoczyna wycena zleconych przez niego prac. Wycena jest prowadzona w oparciu o oszacowanie nakładu pracy potrzebnego do zapewnienia pełnej ochrony interesów Klienta z uwagi szczególnie na możliwości oferowane przez prawo własności intelektualnej. W przypadku naruszenia prawa autorskiego kancelaria często rekomenduje, by została przeprowadzona mediacja. Mediacja jest jedną ze specjalizacji kancelarii. Zapewnia szybkie i nisko kosztowe rozwiązanie sporu przez klienta, dzięki czemu może on mieć pewność, że jego prawo autorskie jest należycie chronione.