Wybierz język:
MENU

Kogo szukamy

Pasjonatów w zakresie własności intelektualnej. Osób ambitnych, które wysoko stawiają sobie poprzeczkę i są nastawione na rozwój, otwartych, kreatywnych, pracowitych, zainteresowanych zdobyciem praktycznych umiejętności i podwyższaniem swoich kwalifikacji zawodowych.

Chętnie nawiążemy współpracę z rzecznikami patentowymi oraz z radcami i adwokatami specjalizującymi w zagadnieniach związanych z własnością intelektualną.
Zapraszamy studentów prawa zainteresowanych własnością intelektualną na płatne praktyki i staże.

Wyślij aplikację

  Załączam CV:

  Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie.

  Skontaktuj się z nami: biuro@lgl-iplaw.pl; (+48) 513 454 676

  Zapraszamy także do skorzystania z systemu umawiania spotkań on line. W tym celu, w kalendarzu rezerwacji, prosimy o wybranie odpowiedniej usługi: spotkania w kancelarii prawnej, spotkania związanego z mediacją bądź spotkania w celu przygotowania oferty rzeczników patentowych.

  Kalendarz rezerwacji
  sklepspotkanie onlinenewsletter

  Pomagamy budować silne marki, chronić wzory i rozwiązania techniczne zarówno w Polsce jak i za granicą, według różnych procedur. Doradzamy jak korzystać z praw autorskich i pokrewnych, chronić utwory, artystyczne wykonania, fonogramy, wideogramy czy prawa wydawców, realizować projekty informatyczne i oparte o nowe technologie. Prowadzimy spory i negocjacje, także w zakresie nieuczciwej konkurencji i naruszenia dóbr osobistych. Reprezentujemy inwestorów i sprzedających podczas transakcji i w procesie komercjalizacji, prowadzimy sukcesje firm rodzinnych.

  LGL to trzy wzajemnie uzupełniające się obszary własności intelektualnej: wsparcie prawników w zakresie stosowania prawa własności intelektualnej, pomoc mediatorów w rozwiazywaniu sporów związanych z własnością intelektualną i doradztwo rzeczników patentowych w zakresie ochrony innowacyjnych rozwiązań dla biznesu opartego o wiedzę, kreację i technologie. Zajmujemy się wszystkimi aspektami własności intelektualnej z różnych dziedzin i branż. Wspieramy kompleksowo przedsiębiorców i twórców w ochronie i korzystaniu z potencjału własności intelektualnej.

  menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram