21947
page-template-default,page,page-id-21947,theme-stockholm,cookies-not-set,stockholm-core-1.1,woocommerce-no-js,select-child-theme-ver-5.1.8.1573676579,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,popup-menu-fade,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Warunki współpracy

Podczas realizacji projektu pozostajemy w stałym kontakcie i na bieżąco informujemy o postępach prac.

Zespół dedykowany do obsługi klienta czy danego projektu jest nadzorowany przez osobę, która odpowiada za dany projekt jako bieżący opiekun klienta.

Jako pasjonaci technologii w naszej pracy korzystamy z narzędzi usprawniających naszą pracę i pozwalających na komunikację bez względu na dzielącą nas odległość.

Poniżej znajdują się dokumenty regulujące naszą pracę.

Bądźmy w kontakcie

Podaj nam swoje imię i adres mailowy, jeśli chcesz otrzymywać wiadomości na temat nowych publikacji na naszych blogach o praktycznych aspektach własności intelektualnej (IP), ciekawych wydarzeniach, nowych usługach, wzorach, e-bookach czy narzędziach do zarządzania IP, warsztatach, szkoleniach i spotkaniach tematycznych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych na podany przeze mnie adres, przez Lewandowski Gradek Lewandowska sp.p. radców prawnych z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 41/2B NIP: 7010438256

Pod linkiem https://lgl-iplaw.pl/polityka-prywatnosci/ znajdziesz informacje na temat przetwarzania danych osobowych.